888sport support

888sport contact 888sport techninė pagalba. 888sport techninė pagalba yra prieinama vartotojams 8 pagrindinėmis kalbomis, t. y. dažniausiai besiregistruojančių klientų kalbomis. Užklausas geriausia siųsti anglų kalba, nes tai užtikrina, kad techniniai darbuotojai atsakys pakankamai greitai.

Šalia anglų kalbos 888sport techninė pagalba yra prieinama ispanų, švedų, danų, rumunų, italų kalbomis.

Deja, kiekvienos užklausos nagrinėjimo laikas gali būti gana ilgas, todėl išsiuntus užklausą, reikia apsišarvuoti kantrybe. Bet visuomet atsakymą gauname vėliausiai per 24 val. – juk kalba eina apie vieną iš patikimiausių bukmekerių Internete.

Visas pastabas, pretenzijas ar klausimus geriausiai siųsti 888sport techniniai pagalbai naudojant specialią formą. Forma leidžia iš karto pasirinkti problemos temą ir tipą bei gauti pranešimo pateikimo patvirtinimą. Žinoma, klientas gali taip pat išsiųsti pranešimą klasikiniu būdu, t. y. el. laišku techninės pagalbos el. pašto adresu. Be to, tiems, kurie mėgsta tiesioginį kontakto būdą, yra prieinami telefono numeriai (įprastai 0 800), kurie dirba nuo 9 ryto iki 10 vakaro Anglijoje, Kanadoje, Airijoje ir Indijoje.

888sport support
5 (100%) 1 vote