888sport bonusai

888sport bonus „Freebet“ ir kiti bonusai nuo 888sport vartotojams. 888sport akcijos yra prieinamos vartotojams iš beveik viso pasaulio. Šio bukmekerio pasiūlymas yra įdomus, nes jis turi labai įdomius kursus „Premier League“ rungtynėms ir kitoms, kuriose dalyvauja futbolo klubai iš Didžiosios Britanijos.

Bonusų vartotojams pasiūlymas

Sportinių lažybų pasaulyje dominuoja du bonusų tipai – sveikinimo bonusas, t. y. nemokamas „freebet“ arba pirmo vartotojo depozito padauginimas. 888sport ypač yra propaguojami tokenai ir „freebet“. „Freebet“ – galimybė panaudoti nemokamą kuponą pagal bukmekerio nustatytas sąlygas, pralaimėjus, vartotojas nepraranda savo pinigų, o laimėjus tokį „freebet“, bukmekeris atima tik savo tarifą ir išmoka vartotojui jo laimėjimą.

888sport nuolat siūlo „freebet“ ir beveik be pertraukų galima naudotis šiuo bonusu. Pagrindinės šios akcijos sąlygos yra nurodytos operatoriaus svetainėje:

• reikia būti nauju vartotoju
• pirmos lažybos už realius pinigus, mažiausiai 10 dolerių/eurų/svarų
• visi ant kupono nurodyti pasirinkti tipai privalo turėti kursą 2.0 arba aukštesnį
• Tokenai „freebet“, kurio vertė yra 10 dolerių/eurų/svarų, yra skiriami vartotojui, po to kai bus užregistruotos lažybos už tikrus pinigus
• tokenai „freebet“ turi būti panaudotas per 30 dienų – šiam laikui pasibaigus jis tampa negaliojantis

888sport bonusai
5 (100%) 1 vote